Kierownik Robót w dziale Generalnego Wykonawstwa
PEKABEX
Warszawa i okolice, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone.

Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k.

Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki).

Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

Opis stanowiska :

  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Organizowanie przebiegu prac budowlanych
  • Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn
  • Organizowanie pracy podwykonawców na budowie
  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość awansu
  • Dostęp do pakietu benefitów
  • Zgłoś tę pracę