Account Manager
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Świdnica
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Account Manager Świdnica

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej - osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce Pracy : okolice Świebodzic / Wałbrzycha

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy :

aktywna obsługa klientów niemieckojęzycznych, rejestracja i obsługa zamówień, a także monitorowanie ich realizacji,

pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych,

prowadzenie pro aktywnej sprzedaży, w tym negocjacje sprzedaży i przygotowywanie ofert,

tworzenie miesięcznych raportów sprzedaży,

przygotowywanie prezentacji sprzedażowych,

tworzenie raportów dotyczących wymagań, satysfakcji i reklamacji klientów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

masz wykształcenie wyższe (minimum stopień licencjata),

znasz biegle język angielski i niemiecki,

posiadasz doświadczenie w sprzedaży,

znasz w praktyce systemy ERP / CRM, a także bardzo dobrze czujesz się w środowisku MS Office (Excel),

jesteś otwarty i komunikatywny,

cechują Cię : orientacja na wyniki, systematyka w działaniu, a także strukturalne i analityczne myślenie,

posiadasz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku dodatkowy atut.

Pracodawca oferuje :

stabilne zatrudnienie,

szkolenie wstępne,

rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie i w międzynarodowym środowisku,

atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające Twoje doświadczenie i umiejętności,

prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

pracę w nowoczesnych biurach i zakładach produkcyjnych,

przyjazne i elastyczne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego :