Monter fasad i okien
Arex
Konin, Wielkopolskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z osobami indywidualnymi jak i z ekipami które profesjonalnie, rzetelnie oraz sumiennie wykonują powierzone im zadania.

W skrócie poszukujemy profesjonalistów, z którymi będziemy mogli nawiązać długoterminową współpracę. Poszukujemy między innymi osób do : -montaż stolarki aluminiowej : okna / drzwi -montaż konstrukcji aluminiowej i szklanej : fasady -montaż stolarki drewnianej : okna / drzwi Stawki ustalane są indywidualnie w zależności od specyfiki konkretnego zlecenia, kraju w jakim jest wykonywana usługa itp.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego i przedstawienia swojej osoby oraz zakresu w jakim Państwo działają. Przedstawiamy precyzyjny zakres zlecenia, przedział czasowy na wykonanie, określamy stawkę godzinową.

Innymi słowy staramy się, aby wiedzieli Państwo wszystko o tym co jest do zrobienia, co niewątpliwe ułatwia współpracę i zapobiega wszelakim nieporozumieniom.

Po ustaleniu wszystkiego przygotowujemy stosowną umowę współpracy. Kwoty wynagrodzenia rozliczane i wypłacane w walucie euro (€).

Pragnę nadmienić, iż firma "AREX" pomaga z formalnościami związanymi z delegowaniem pracowników do pracy za granicą przestrzegając Polskiego prawa jak i wymogów Unii Europejskiej oraz wewnętrznych przepisów w poszczególnych krajach.

Posiadamy w biurze osoby, które pomagają wypełnić wnioski np. : A1 , czy karty EKUZ oraz zajmują się całą dokumentacją związaną ze zgłoszeniem i wyrobieniem niezbędnych dokumentów Państwa zgodnie z prawem obowiązującym w kraju wykonywania zlecenia.

Reasumując, nie jesteście Państwo zostawieni z formalnościami sami sobie, co zapewnia bezpieczeństwo, spokój oraz komfort działania.

Pomagamy zorganizować zakwaterowanie. Podczas trwania zlecenia jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu ułatwienia kontaktu oraz przepływu informacji między Państwem a inwestorem, szybkim ustalaniu spraw na budowie czy sprawnym rozwiązywaniu zaistniałych problemów.

Pomimo panującej trudnej sytuacji związanej z pandemią na świecie, nasze inwestycje cały czas są realizowane zgodnie z przyjętymi harmonogramami i na dzień dzisiejszy nie przewidujemy zmiany tej sytuacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego osoby zainteresowane. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy propozycję współpracy.

Jest wiele zleceń, na których podjęcie współpracy mogłoby się odbyć w nadchodzących dniach lub tygodniach. Wymagania jakie oczekujemy od kandydatów : -Doświadczenie przy montażu fasad i okien -Mile widziany język obcy co najmniej komunikatywny -Znajomość rysunków technicznych -Mile widziane prawo jazdy kat.

B -Sumienność -Pracowitość -Kultura osobista -Własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia Zapewniamy : -Możliwość zapewnienia mieszkania o wysokim standardzie -Możliwość zapewnienia transportu do Holandii oraz do i z pracy nowymi autami -Dobre wynagrodzenie Prosimy o wysyłanie swoich CV na adres mailowy : oraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego : +48 500-155-558 +48 506-291-075

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku