inżynier procesu malowania
Randstad
Strzelce Opolskie, Opolskie
6 d. temu

job description

Pracuj dla naszego klienta w branży automotive i zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku!

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna).
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej.
  • Przejrzystą ścieżkę kariery.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego.
  • zadania

  • Analiza i raportowanie zużyć materiałów podstawowych i chemii,
  • Optymalizacja i nadzór procesu malowania,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i procesowej,
  • Analizowanie wydajności linii, identyfikacja potencjalnych zagrożeń w obszarze produkcji i nadzoru nad ich eliminacją,
  • Szkolenie pracowników z zakresu procesu malowania
  • oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • m in. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów malowania / lakieriniczych i zasad działu farb,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • o gólna wiedza na temat zagadnień LEAN
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych