Pracownik produkcji
Arche Consulting
Konin, Wielkopolskie
8 d. temu

Dla naszego Klienta, firmy, która dostarcza szeroką gamę gazów przemysłowych w różnych stanach skupienia i o różnych stopniach czystości poszukujemy zmotywowanych Kandydatów gotowych do podjęcia się pracy zmianowej.

Obowiązki : - przygotowanie butli, wiązek butlowych i transportowych zbiorników kriogenicznych do napełnienia, - właściwe oznakowanie etykietami napełnionych butli, -

wykonywanie prostych analiz produktu po napełnieniu butli, - kontrola stanu technicznego obsługiwanych instalacji, - kontrola stanu palet do transportu butli, odstawienie niesprawnych palet w wyznaczone miejsce, -

rejestrowanie bieżącej produkcji, - transport opakowań i materiałów produkcyjnych w wyznaczone na zakładzie miejsce za pomocą środków transportu ręcznego, -

przestrzeganie wyznaczonych na zakładzie zasad i norm dotyczących higieny i bezpieczeństwa żywności w codziennej pracy. Wymagania : -

doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, - dyspozycyjność do podjęcia pracy na różnych zmianach, - dobra znajomość obsługi komputera, -

umiejętność wyciągania wniosków i gotowość do spisywania raportów, - zaangażowanie w wykonywaną pracę, - nastawienie na bezpieczne wykonywanie prac i pracę według określonych norm.

Nasz Klient oferuje : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - wdrożenie , szkolenie i wsparcie mistrza produkcji, -

wynagrodzenie podstawowe plus premie.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych