Pracownik w dziale Mięso
Carrefour Polska
Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie
3 d. temu

DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE : dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,lubisz gdy ciągle coś się dzieje,potrafisz pracować w zespole.

TWOJE ZADANIA : zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów,realizujesz różnorodne zadania - u nas każdy dzień jest inny,dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach,tworzysz przyjazną atmosferę.

MAMY DLA CIEBIE : stabilne zatrudnienie : umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,możliwość dostosowania wymiaru etatu,pracę w systemie zmianowym,zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,szkolenia zawodowe i specjalistyczne,wsparcie, jakiego potrzebujesz : prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Miejsca pracy : Grudziądz, Konarskiego 45

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku