Angular Developer
KRUK S.A.
Wrocław, PL
1 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : Angular - Bardzo dobrzeTypeScript - DobrzeASP.NET - PoczątkującyJavaScript - DobrzeHTML5 - Bardzo dobrzeCSS3 - Bardzo dobrzeNpm - DobrzeMaterial - DobrzeProjekt, w którym możesz pracować : KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko : Front-end (Angular) DeveloperTA PRACA MOŻE BYĆ DLA CIEBIE, JEŚLI : chcesz brać udział w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia),jesteś proaktywny i nastawiony na ścisłą współpracę w ramach samoorganizującego się squadu (ok 6 os.

SCRUM),lubisz inicjować zmiany (również w biznesie) i przekuwać swoje pomysły w realne rozwiązania,masz za sobą komercyjne doświadczenia,jesteś zainteresowany uczeniem się nowych rzeczy i ciągłym rozwijaniem umiejętności,chcesz współtworzyć produkty IT dla jednej z największych kancelarii prawych w Polsce

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku