Specjalista ds. przygotowania produkcji i zakupów
Promus Katowice Sp. z o. o.
Sosnowiec
4 d. temu
source : infoPraca

PROMUS KATOWICE Sp. z o.o, producent systemów transportu wewnątrzzakładowego oraz konstrukcji stalowych poszukuje kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • przygotowywanie zestawień do zakupów w / g dokumentacji technicznej
  • zamawianie potrzebnych materiałów i kontrola stanów magazynowych materiałów
  • zakup materiałów z kategorii zakupów inwestycyjnych
  • sprawdzanie dostaw pod względem zgodności z zamówieniem
  • kompletowanie dokumentacji jakościowych materiałów
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów
  • zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców
  • monitorowanie rynku dostawców
  • prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych
  • współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi
  • przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych
  • Wymagania :

  • wykształcenie techniczne lub budowlane
  • dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności organizacyjne, terminowość, dokładność, zaangażowanie
  • obsługa Excel
  • Oferujemy :

  • stosowne wynagrodzenie,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole
  • Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem o ochronie danych osobowych.

    Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.