Grafik - Projektant opakowań
DPM Sp. z o.o.
Zabierzów, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, potentata w branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowiska : Grafik - Projektant opakowań Miejsce pracy : Zabierzów (pow.

krakowski) - stacjonarnie Poszukujemy osoby, która : - posiada praktyczną wiedzę z zakresu grafiki projektowej, w tym znajomość DTP, - dysponuje wiedzą z zakresu poligrafii, - posiada biegłą znajomość programów graficznych, w tym programów z pakietu ADOBE (ID, PS, AI), - posiada portfolio z zakresu realizacji dla branży FMCG - w szczególności projekty opakowań, - cechuje się kreatywnością, umiejętnością pracy pod presją czasu, - ma nietuzinkowe podejście do szeroko rozumianej reklamy, w tym komunikacji wizualnej opakowań, - posiada wykształcenie wyższe Akademia Sztuk Pięknych mile widziane, ale nie konieczne.

Nasz Klient oferuje : - bardzo atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, - możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, - pakiet benefitów pozapłacowych, - ciekawą pracę na rynkach globalnych, w firmie będącej liderem w branży.

Wraz z CV prosimy o przesyłanie portfolio. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np.

Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku