Python Developer (Flask)
TeamQuest Sp. z o.o.
Rzeszów, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • 3+ doświadczenia w tworzeniu aplikacji w Pythonie
  • Doświadczenie w pracy z Flask
  • Znajomość relacyjnych baz danych takich jak MySQL lub PostgreSQL
  • Znajomość baz danych NoSQL
  • Znajomość Redis & Rabbit MQ
  • Praktyczne umiejętności korzystania z podstawowych narzędzi DevOps
  • Znajomość języka angieilskiego minimum na posziomie B2 / C1
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie z :
  • Pandas / NumPy
  • Django lub Pyramid
  • avascript / Typescript, HTML5 / CSS3
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Płatny urlop (24 dni robocze)
  • Całkowita praca zdalna lub w biurze w Gdyni
  • 100% zdalna rekrutacja i oboarding
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (w tym podstawowe usługi stomatologiczne) i Multisport
  • Możliwości rozwoju
  • Możliwość tworzenia kreatywnych rozwiązań
  • Wpływ na tworzone techniki i architekturę
  • Obowiązki :

  • Praca dla Klientów na całym świecie w międzynarodowym środowisku
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie tworzenia doskonałego oprogramowania, w tym IoT, uczenia maszynowego i projektów związanych z blockchain
  • Praca w najnowszych technologiach, oprogramowaniach i metodologii Agile do zarządzania projektami
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.