Młodszy Koordynator Projektu, Tomaszów Mazowiecki
Dino Polska S.A.
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych : Obecnie poszukujemy osób na stanowisko : Młodszy Koordynator Projektu Miejsce pracy : woj.

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora Projektu będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesu inwestycyjnego a w szczególności : -Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki -Analiza zagrożeń dla inwestycji -Koordynacja pozyskiwania warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych niezbędnych do realizacji inwestycji -Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji -Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji -Postępowanie zgodnie z procedurami związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania Od kandydatów oczekujemy : -Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego -Znajomości prawa budowlanego -Umiejętności pracy w zespole -Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów -Czynnego prawo jazdy kat.

B Zatrudnionym osobom oferujemy : -Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie -Atrakcyjne wynagrodzenie -Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań -Ciekawą pracę w doświadczonym zespole -Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych -Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych -Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel.

Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO (zakładka "Kariera"). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku