Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika - Bydgoszcz
Miasto Słońca
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika ZADANIE Miasto Słońca poszukuje Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiedzialny za wsparcie i rozwój portfela klientów na przydzielonym terenie.

Praca będzie wiązała się zarówno z pracą stacjonarną jak i w terenie. Przedstawiciel będzie także odpowiedzialny za wsparcie marketingowe i aktywności związane z pozyskaniem klientów.

Osoba ta będzie raportowała bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży, który będzie wspierał ją w zakresie definicji projektów i ustalania priorytetów.

O Tobie Poszukujemy kandydatów, którzy : - posiadają doświadczenie w handlu i pracy z klientami B2B lub są zdeterminowani, aby takie zdobyć - posiadają wysokie umiejętności interpersonalne - opanowali umiejętność pracy pod presją czasu - nawiązywanie kontaktu i negocjacje umów na poziomie zarządczym nie sprawiają im trudności - potrafią skupić się na szczegółach nie pomijając całości projektu - doskonale się komunikują Co Oferujemy?

  • Możliwość pracy w najgorętszej branży Energii Odnawialnej. Będziesz brał udział w projektach, które realnie i pozytywnie wpływają na nasz klimat, a także przynoszą wymierne korzyści dla naszych klientów - wysoką elastyczność pracy skupiamy się na wynikach z wyników się rozliczamy na wynikach zarabiamy - tworzymy wysoce zintegrowany zespół wspieramy się przy każdym projekcie regularnie spotykamy się poza pracą (bo chcemy nie musimy!) Brzmi interesująco? Prześlij swoją aplikację
  • Aplikuj
    Mój adres email
    Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
    Kontynuuj
    Formularz wniosku