Koordynator ds zapasu
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Krosno, podkarpackie, Polska
49 min. temu
source : Praca

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • efektywna praca w zakresie procesu zamawiania towarów
  • nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień
  • odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce
  • monitorowanie statusu zamówień towarowych (zapewnienie terminowości dostaw)
  • nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów towarowych między jednostkami
  • Nasze oczekiwania :

  • wykształcenie wyższe (mile widziani są tegoroczni absolwenci)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność logicznego myślenia i syntezowania danych
  • gotowość do podjęcia stałej pracy
  • Oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Zgłoś tę pracę