Handlowiec
Polska Grupa Górnicza sp. z o.o.
Katowice, śląskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Polska Grupa Górnicza S.A. to europejski lider w obszarze wydobycia węgla kamiennego. Wielowiekową tradycję łączymy z innowacyjnym podejściem do produkcji

i zarządzania. Nasze kopalnie umiejscowione są w centrum Śląska, historycznie związanego z węglem kamiennym.

Naszym najcenniejszym atutem jest wiedza i doświadczenie 42 tysięcy osób zatrudnionych w PGG. To dzięki wykorzystaniu ich kompetencji oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, jesteśmy w stanie efektywnie konkurować na światowym rynku surowcowym.

Polska Grupa Górnicza S.A. poszukuje Kandydata na stanowisko :

Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Umiejętności interpersonalne, duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność
  • Dynamizm i wewnętrzna motywacja do pracy
  • Wysokie zaangażowanie i kreatywność
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Twoje zadania :

  • Współtworzenie oferty produktowej
  • Przygotowywanie umów z kontrahentami
  • Negocjowanie umów sprzedaży węgla
  • Monitorowanie i analiza sytuacji na rynku
  • Uczestniczenie w projektach rozwojowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • Zapewnienie zgodności działań z procedurami
  • Aktywny kontakt z kluczowymi Klientami
  • Oferujemy :

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Perspektywy rozwoju zawodowego : udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • PGG Family program zniżek dla Pracowników PGG
  • Liczne świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych