OPERATOR CNC - NIEMCY
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : OPERATOR CNC kraj : Coburg, Niemcy Szukasz ciekawej pracy i chcesz zarabiać atrakcyjne pieniądze za granicą -

wyślij CV i dołącz do niemieckiego zespołu. Zakres obowiązków operatora maszyn CNC : - obróbka komponentów przy użyciu maszyny CNC (frezowanie, sterowanie Heidenhain) -

praca w systemie 2 lub 3 zmianowym Wymagania : - doświadczenie w pracy z maszynami CNC, - znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym-

warunek konieczny. Oferujemy : - Niemiecką umowę o pracę. - Ubezpieczenie. - Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.

 • Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika. - Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
 • Bezpłatne ubranie robocze. - Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. ... oraz wiele więcej. Zainteresowany ? Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numery tel.
 • 48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Report this job
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku