.Net Developer 79/MZ/2019
Novaris
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów Obecnie do Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko : .

Net Developer Miejsce pracy : Poznań Wymagania : - Min 2 lata doświadczenia - .Net (C#, C++) - WCF Mile widziane : - Rest - MQ Series - Agile - J.

angielski pozwalający na czytanie dok.technicznej Stawka netto 480-760 netto / dzień pracy przy umowie B2B Oczywiście możliwa jest również Umowa o Pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Novaris z siedzibą w Warszawie celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiani

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku