ELEKTRYK - BIELEFELD
Sepona GmbH
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Sepona GmbH poszukuje ELEKTRYKÓW chętnych do pracy w miejscowosci Bielefeld Oferujemy : - Ponadtaryfowe stawki 11,90 i diety - od 50 euro / dzień przepracowany, - Dodatki swiąteczne i urlopowe - Punktualne wynagrodzenie - Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich - Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne - Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych - Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym - opiekę polskojęzycznego konsultanta - pomoc w znalezieniu zakwaterowania Osoby posługujące się przynajmniej komunikatywnym j.

niemieckim, posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel. 0049-341 22 45 88 30 (mowimy po polsku) lub mailowo na adres Czekamy na Twoje zgłoszenie! WYMAGANIA - 2 lednie doswiadczenie na w / w stanowisku, - uprawnienia SEP, - wlasny samochod mile widziany, - wysoka kultura osobista i punktualnosc, - udokumentowane doswiadczenie w instalaowaniu instalacji elektrycznych, - komunikatywna znamomosc jezyka niemieckiego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku