Poszukiwani wykładowcy do szkoły zaocznej !
SKK
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

SKK Spółka z o. o. ul. Jagiellońska 4, mająca długoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkół policealnych, zatrudni nauczycieli przedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych oraz nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących Wymagania : wykształcenie wyższe kierunkowe (także licencjat) mile widziane przygotowanie pedagogiczne uzyskane podczas studiów lub ukończony kwalifikacyjny kurs pedagogiczny mile widziane doświadczenie w kształceniu osób dorosłych dyspozycyjność w weekendy komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów rzetelne realizowanie powierzonych obowiązków wspieranie każdego słuchacza w jego rozwoju Oferujemy : interesująca pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie perspektywę długoletniej współpracy możliwość rozwoju zawodowego umowę cywilnoprawną chętnie podejmiemy współpracę z osobami, które prowadza działalność gospodarczą Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem do Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych ( tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na adres : z dopiskiem przedmiotu nauczania

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku