Pracownik kompletacji
InterKadra Sp. z o.o.
Jordanów Śląski, Dolnośląskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny.

Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób gotowych na podjęcia ciekawego wyzwania zawodowego na stanowisku : PRACOWNIK KOMPLETACJIKOM / 1119 / WRMiejsce pracy : Magnice (gmina Kobierzyce, 16 km od Wrocławia)Mamy do zaoferowania : - Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa : 3150 zł brutto + do 15% premii), - Premia dodatkowa do 20% !!! - Umowę o pracę tymczasową, - Pakiet benefitów m.

in. obiady za 1 zł, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bezpłatne dojazdy do / z pracy, - Stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadra w trakcie rekrutacji i zatrudnienia, - Bezpłatny dojazd do pracy autobusem pracowniczym z Wrocławia i innych miejscowości (ul Kromera, Hallera, Ogród Botaniczny, Wzgórze Partyzantów, Powstańców Śląskich), Bielawy, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich, Ziębic, Strzelina i wielu innych lokalizacji.

Do Twoich obowiązków będzie należało : - Obsługa ręcznego skanera, - Kompletowanie zamówień (produkty kosmetyczne i odżywki proteinowe), - Dbanie o dokładność i czystość przy kompletowaniu zamówień.

 • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (6 : 00-14 : 00 i 14 : 30-22 : 30), - Pełnoletniość, - Odpowiedzialność i zaangażowanie.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku