Pielęgniarka Środowiskowa
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Szczecin, Zachodniopomorskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie (ul.Bolesława Śmialego 33) poszukuje osoby na stanowisko : Pielęgniarka Szkolna.

 • Oferujemy : - zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu; - dobre wynagrodzenie; - szeroki pakiet socjalny;
 • możliwość dofinansowania szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe; - transport umożliwiający dotarcie do pacjenta; -
 • stabilną pracę w miłej i przyjaznej atmosferze. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)"

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku