Mechanik samochodowy
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Magdalenka
2 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Kolonia Lesznowola

Praca w nowoczesnym serwisie!

Oferta :

  • Stabilna praca w nowo otwartym oddziale znanej firmy
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + comiesięczna premia)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobrze wyposażone, nowoczesne stanowisko pracy
  • Praca w zgranym, entuzjastycznie nastawionym zespole
  • Wymagania :

  • Wykształcenie o profilu samochodowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji własnej pracy
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zadania :

  • Wykonywanie napraw i kontrola jakości
  • Przeprowadzanie diagnoz stanu technicznego pojazdów
  • Usuwanie usterek i awarii
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska
  • Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści MECHANIK pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!