Koordynator projektów unijnych
Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma sp. z o. o. sp. k.
Warszawa, Mazowieckie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Koordynator projektów unijnych Nasze wartości : orientacja na rezultaty, współodpowiedzialność, pełne wykorzystanie talentów Nasza atmosfera : rodzinna, dzielimy się dobrymi praktykami, ale uczymy się wzajemnie na porażkach Nasze liczby : 50 osób w firmie, 15 w dziale unijnym Nasza duma : I miejsce w rankingu Gazety Finansowej (obroty, produkty, trenerzy, klienci), II miejsce w rankingu popularności wśród uczestników, II miejsce w konkursie Liczą się efekty Nasz plan : Firma pierwszego wyboru dla pracowników branży i klientów Nasza przestrzeń : 600 m2 na Starym Żoliborzu w domu z (podobno) pięknym ogrodem Nasze priorytety w zarządzaniu projektami unijnymi : bezpieczeństwo, komfort pracy koordynatora, finanse Zadania : 1.

Zarządzanie projektami dofinansowanymi z Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z wytycznymi, w tym przede wszystkim : a.

zarządzanie realizacją projektu od strony merytorycznej i finansowej b.realizacja projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem c.

nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów, d.przygotowywanie wniosków o płatność w merytorycznej z wykorzystaniem systemu SL2014, e.

przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej, f.prowadzenie baz danych projektu, g.bieżący monitoring i kontrola projektu.

Wymagania : 1.Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektami unijnymi. 2.Umiejętności analizy dokumentów oraz wytycznych.

3.Samodzielność i konsekwencja w działaniu. 4.Otwartość na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami. 5.

Otwartość na współpracę z zespołem i klientami. 6.Sumienność i odpowiedzialność za wykonywane zadania. Co oferujemy : 1.Atrakcyjne wynagrodzenie.

2.Szkolenia. 3.Możliwość rozwoju w innych obszarach biznesu. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.1997r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm." Zgłoszenia (CV oraz wykaz zrealizowanych projektów wraz z podaniem zajmowanego stanowiska i opisem wykonywanych zadań), zawierające powyższa klauzulę prosimy przesyłać na adres : z dopiskiem w temacie Nr ref 14 / UE / 05 / 2019 .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku