Wsparcie działu administracyjno-księgowego (AR/AP) - język francuski
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Lublin, lubelskie, Polska
6 d. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Wsparcie działu administracyjno-księgowego (AR / AP) - język francuski

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Lublin

Twoje obowiązki :

Tworzenie dokumentacji księgowej

Kontrolowanie poprawności danych wpisywanych do systemu

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji między firmą a klientem biznesowym
  • Praca z systemem SAP

    Nadzorowanie płatności / należności / transakcji na kontach klienta

  • Nadzorowanie pozostałych czynności księgowych, należących do obowiązków na stanowisku
  • Stała współpraca z działem należności
  • Stały kontakt z klientami biznesowymi (mail, telefon teams)
  • Działania związane z zamknięciem miesiąca
  • Pracodawca oczekuje :

  • języka angielskiego i francuskiego - minimalny wymagany poziom języków to b2
  • swobody do komunikowania się w powyższych językach za równo poprzez mail jak i telefon
  • Znajomości systemu SAP - mile widziane
  • Doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe - co najmniej pół roku
  • Chęć rozwoju zawodowego w dziedzinie finansowo-księgowej
  • Zainteresowanie branżą
  • Wykształcenie lub kursy kierunkowe - stanowią dodatkowy atut ale nie są warunkiem koniecznym
  • Pracodawca oferuje :

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość awansów wewnątrz firmy
  • Pełny pakiet szkoleń stanowiskowych
  • Sprzęt służbowy
  • Pracę w trybie home office, która może być wykonywana z dowolnego miejsca w Polsce
  • Aplikuj