Kierownik Magazynu
Eurocash S.A.
Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Jesteśmy hurtownią spożywczą Eurocash Cash&Carry szukamy dynamicznych, zaangażowanych i odpowiedzialnych osób!

Kluczowe zadania :

  • Zarządzanie gospodarką magazynową w hurtowni,
  • Koordynowanie pracy podległych pracowników podczas danej zmiany,
  • Obsługa wózków widłowych,
  • Dbanie o ekspozycję towarów na półkach,
  • Bieżąca obsługa klientów,
  • Kontrola nad procesem przyjęcia dostaw wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Minimalizacja strat towarowych,
  • Przygotowanie hali sprzedaży i magazynu do inwentaryzacji.
  • Zgłoś się jeśli :

  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • Masz uprawnienia na wózki widłowe UDT mile widziane ,
  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu lub pokrewne w branży spożywczej,
  • Jesteś osobą zorganizowaną i potrafisz pracować po presją czasu,
  • Doskonale znasz zasady i standardy magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych.
  • Mamy dla Ciebie :

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Każdą niedzielę wolną, a w soboty pracę jednozmianową,
  • Od pon. do pt. pracę w systemie 2-zmianowym,
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę.
  • A z niespodzianek ;-)

  • Karty podarunkowe,
  • Paczki na święta,
  • Kolonie, stypendia i konkursy dla dzieci pracowników,
  • Karta Multisport / Oksystem,
  • Pikniki rodzinne i spotkania integracyjne.
  • Zgłoś tę pracę