DOBRE PRAKTYKI zdobywaj z WARBUD SA
Warbud S.A.
Warszawa, Mazowieckie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

DOBRE PRAKTYKI zdobywaj z WARBUD SAPraktyki / DZ / 05 / 2020 Kim jesteśmy?Zaczynaliśmy w 1989 roku od zaledwie 10 pracowników.

Dziś Warbud S.A. zatrudnia ponad 1300 osób na budowach i w swoich biurach - w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Rzeszowie.

Posiadamy własne Biura Projektowe specjalizujące się w konstrukcjach, geotechnice i fundamentowaniu, dyrekcje : Fundamentowania, Budownictwa Specjalistycznego, Zamówień Publicznych oraz Inżynierii Produkcji, a także Zakłady Sprzętu i Sił Własnych.

W naszych strukturach funkcjonuje również spółka produkcyjna Warbud Beton. Jesteśmy spółką akcyjną z większościowym udziałem francuskiego potentata budowlanego - VINCI Construction International Network.

 • Lokalizacja : Siedziba Warbud SA, Warszawa ul. Domaniewska 32Termin : od czerwca 2020r.Profil praktykanta : - Studenci III, IV, lub V roku;
 • Preferowane specjalności : budownictwo ogólne, - Praktyczna znajomość pakietu MS Office; - Entuzjazm, determinacja w działaniu i umiejętność współpracy w zespole.
 • Oferujemy : - 2- lub 3-miesięczne płatne praktyki; - Możliwość weryfikacji wiedzy akademickiej w praktyce; - Zdobycie doświadczenia w zespole profesjonalistów;
 • Udział w realizacji ciekawego projektu budowlanego; - Przyjazną atmosferę pracy; - Doskonały start w karierę zawodową.
 • Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywającego klikając w przycisk "Aplikuj teraz", odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref.

  Praktyki / DZ / 05 / 2020. W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na w Warbud SA.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku