Pracownik do sprzątania terenu zewnętrznego MSWiA ul. Północna
Rekeep Polska SA
Łódź, łódzkie
1 d. temu
source : HitPraca.pl

Rekeep Polska, to firma otwarta na różnorodność i zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami. Poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku PRACOWNIKA PRAC PORZĄDKOWYCH na zewnątrz obiektu.

Więcej informacji nt. warunków zatrudnienia uzyskasz dzwoniąc pod numer 885 653 728Miejsce : Łódź ul. PółnocnaCzas pracy : 5 : 00-13 : 00,Zakres zadań : zbieranie śmiecizimą odśnieżania i posypywanie solą lub piaskiemlatem koszenie trawy i grabienie liściWymagania : aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - wymóg koniecznyksiążeczka sanitarno-epidemiologiczna Oferujemy : umowę o pracęterminowe wynagrodzenieopiekę koordynatora zespołuturnusy rehabilitacyjnedofinansowanie do lekówdla osób uprawnionych- skrócony czas pracypracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Kontakt : Dział Rekrutacji tel.

885 653 728 Administratorem Twoich danych osobowych będzie Rekeep Polska S. A. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Traktorowej 126 / 202, 91-204 Łódź.

W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu mailowego iodo rekeep.

pl. Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora), z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.

A. Przetwarzanie odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i dążenia do zawarcia z Tobą umowy o pracy lub innej umowy cywilno - prawnej.

Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Pełne informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej www.rekeep.pl

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku