Dam pracę kucharzowi
EHF Sp z o.o.
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

KUCHARKA / KUCHARZ Lokalizacja Katowice Świetna lokalizacja, możliwość kreowania kierunków kulinarnych. Kucharz kreatywny, poszukujący nowych doznań kulinarnych i smaków, stale doskonalący i rozwijający swój warsztat to zdecydowanie osoba, której poszukujemy.

Gotowanie to ważna sprawa, a gotowanie odważne i pełne pasji może stać się drogą którą chcemy abyś z nami podążał. Masz w życiu cele, które chciałbyś osiągnąć?

Czy jednym z nim jest być podziwianym i szanowanym w swojej profesji? Spraw abyśmy mogli mówić do ciebie wkrótce "YES CHEF"! ZADANIA całościową organizację pracy kuchni kształtowanie menu i nowości sezonowych w ramach menu opracowanie nowych receptur dokonywanie kalkulacji food cost koordynowanie zamówień i dostaw towarów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji MILE WIDZIANE wykształcenie minimum średnie i praca na samodzielnym stanowisku, umiejętność kierowania pracą własną i zespołu, wysoka kultura osobista, komunikatywność, pogodny i sympatyczny charakter oraz trzeźwe spojrzenie na świat, zorientowanie na najwyższą jakość pracy swojej i personelu, odporność na stres i presję czasu, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy WYMAGANE DOKUMENTY Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznej Świadectwa pracy Świadectwa szkolne, kursy, dyplomy OFERTA Ciekawą pracę pełną wyzwań Możliwość realizacji ambicji zawodowych System motywacyjny Stabilne zatrudnienie Dobrą atmosferę pracy w małym, dynamicznym zespole i przy ciekawym projekcie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę EHF Spółka z o.

o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku