Specjalista/-ka ds. Współpracy z Partnerami
LUX MED Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
1 d. temu
source : FACHPRACA

Praca w Centrali LUX MED przy ul. Postępu 21c w Warszawie.

Twój zakres obowiązków :

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Partnerów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Partnerami;
  • Wdrażanie produktów medycznych u Partnerów;
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla Partnerów i ich sił sprzedażowych;
  • Koordynacja realizacji umów, w tym współpraca z innymi Departamentami w zakresie przygotowywania umów i dokumentów dla Partnerów;
  • Inicjowanie projektów ukierunkowanych na wzrost efektywności procesów sprzedażowych.
  • Nasze wymagania :

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Samodzielność;
  • Inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację celu;
  • Umiejętność budowania relacji oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej lub ubezpieczeniowej.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System premiowy;
  • Wsparcie w zdobywaniu wiedzy poprzez udział w dedykowanych szkoleniach i programach rozwojowych;
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach;
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami.
  • Zgłoś tę pracę