Pracownik produkcji - Holandia! Atrakcyjne wynagrodzenie!
Axidus
Myślenice, Małopolskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy Axidus (numer certyfikatu Kraz 12631), dla swojego zagranicznego klienta przeprowadza rekrutację na stanowisko PRACOWNIKA PRODUKCJI Do obowiązków kandydata należy : sortowanie, pakowanie, oraz sprawdzanie jakości produktu.

Oferujemy : legalne zatrudnienie oparte o umowę o pracę na warunkach Holenderskich (umowa podpisywana przed wyjazdem) zorganizowany przejazd z Polski do Holandii komfortowymi busami możliwość nawiązania długotrwałej współpracy komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (tv, wifi w cenie czynszu) możliwość pracy nadgodzinowej atrakcyjne wynagrodzenie szkolenie wstępne przed podjęciem pracy (nie wymagamy doświadczenia) Oczekujemy : dyspozycyjności od zaraz elastyczności, gotowości do pracy w zmiennych godzinach na różnych stanowiskach odpowiedzialności i sumienności Jak aplikować?

Prosimy o aplikowanie wysyłając CV na adres mailowy : lub kontakt telefoniczny z biurem rekrutacji : 17 850 80 70 512 997 550 Informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o zawarcie w wysłanej aplikacji (lub CV) zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji do pracy za granicą w Holandii prowadzoną przez firmę Axidus Sp.

z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam / zostałem poinformowana / poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus Sp.

z o.o. z siedzibą w Rzeszowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji Zgody prosimy dodać na końcu aplikacji. Dodatkowo informujemy, iż :

 • Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Axidus Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie.
 • Dane osobowe zawarte w aplikacji przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
 • Dane będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
 • Dane będą przechowywanie przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy.
 • W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane będą przechowywane przez okres 5 miesięcy.
 • Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestania przetwarzania danych w celach rekrutacyjnych.
 • Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych.
 • Podanie danych obowiązkowych wynikających z przepisów Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.
 • Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art.6 ust.1 RODO tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.
 • Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku