Specjalista ds. Sprzedaży z językiem czeskim - Opakowania
SMART-HR
Wrocław
‎12 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej, lidera w branży opakowaniowej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : województwo dolnośląskie i terytorium Czech

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Realizację i nadzór nad budżetem sprzedaży w powierzonym regionie głównie na terenie Czech i dolnośląskiego,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie pozytywnych relacji z istniejącymi,
  • Planowanie i realizację spotkań bezpośrednich z klientami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i sporządzanie umów,
  • Monitorowanie i analizowanie sytuacji rynkowej oraz inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na systematyczny wzrost sprzedaży.
  • Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży opakowaniowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny i wiele innych),
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.