Pracownik kompletacji zamówień
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Leszno
5 d. temu
source : infoPraca

Oferta :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone premią
  • Dodatek 500 zł brutto za 100% frekwencję podczas black week
  • 200 zł brutto miesięcznie za pracę w weekendy
  • Pracę w godzinach 6 : 30- 13 : 30; 14 : 30-21 : 30; 22 : 30-5 : 30 (płatne 8h)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego, Kazunia, Leszna i wiele innych okolicznych miejscowości
  • Umowa o pracę
  • Wymagania :

  • Dyspozycyjność do pracy systemie 3-zmianowym
  • Sanepid lub gotowość do wykonania badania
  • Zadania :

  • Realizacja zamówień z platformy sprzedażowej
  • Kompletowanie i pakowanie paczek
  • Kontrola pakowanych zamówień
  • Praca ze skanerem magazynowym
  • Napisz sms "Kopytów" na numer 660 451 062

    Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Miejsce pracy : Kopytów k. Błonia

    Nr ref. PKZ / 097 / MWO

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej