Pomocnik operatora linii produkcyjnej
Marflex
Karczew, Mazowieckie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Pomoc operatorowi w obsłudze linii produkcyjnej, - Przestrzeganie zaleceń ustalonych przez kierownika produkcji.

 • Monitorowanie stanu materiałów pobranych do produkcji - Zdejmowanie rolek z gotowym produktem z maszyny, - Ustawianie wyrobu gotowego na palecie, - Dokładanie surowca, - Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
 • CZEGO OCZEKUJEMY? - Sprawność fizyczna, - Gotowość do pracy w systemie zmianowym 7-19, 19-7, - Sumienność w wykonywaniu wyznaczonych obowiązków.

  CO OFERUJEMY? - Umowa o pracę : 3 miesięczny okres próbny; kolejna umowa na czas nieokreślony, - Opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny, - Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodziny, - Owocowe poniedziałki, - Bony dla pracowników na Boże Narodzenie, - Paczki dla dzieci na święta Bożego Narodzenia, - Dojazdy do pracy na trasach : Maciejowice Karczew; Sobolew-Karczew.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku