monter wyrobów z tworzyw sztucznych
Randstad Polska
Ruszów, Polska
6 d. temu

Jeśli masz zdolności manualne, chciałbyś pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, jeśli szukasz pracy na dwie zmiany, chciałbyś mieć dodatkowe premie i kierunkowe szkolenia na stanowisku pracy?

zadzwoń! Poszukujemy pracowników na stanowisko monter, bądź z nami już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w trybie II-zmianowym
  • konkurencyjne atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • zadania

  • montaż podzespołów zgodnie z podanym schematem
  • wykonywanie planów produkcyjnych
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy w trybie 2-zmianowym
  • samodzielności i rzetelności
  • umiejętności czytania instrukcji
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47