Pracownik Sklepu
Lidl
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Na czym będzie polegać Twoja praca? : - Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie.- Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu -

piekarni, dziale owocowo-warzywnym, dziale przemysłowym oraz magazynie sklepowym.- Powierzymy Ci ważne zadanie dbania o Klienta -

będziesz odpowiadać za bieżącą obsługę kupujących.- Do Twoich obowiązków będzie należeć też obsługa stanowiska kasowego.

Jakie są nasze oczekiwania? : - Wymagamy umiejętności szybkiego przyswajania informacji.- Ważne są dla nas takie cechy, jak : dokładność, odpowiedzialność, dynamizm i zaangażowanie.

 • Zależy nam na Twojej wysokiej motywacji, chęci do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i gotowości do pracy w systemie zmianowym.
 • Mile widziane będzie Twoje doświadczenie w branży spożywczej lub / i obsłudze klienta. Co możemy Ci zaoferować? : - Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia -
 • umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.- Proponujemy pracę w niepełnym wymiarze godzin (87 godzin miesięcznie).

 • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.
 • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach.- Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.
 • Zainteresowany? : Czekamy na Twoją aplikację!Miejsce zatrudnienia : Sklep ul. Świdnicka / Nowowiejska 68, Dzierżoniów

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku