Pracownik przy budowie dróg– Trewir – 3000€
Luksmann
Warszawa, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckiej firmie na stanowisko : Pracownik przy budowie dróg Trewir 3000€region zatrudnienia : Nadrenia-Palatynat Podstawowe obowiązki : praca przy budowie dróg, obsługa maszyn do kładzenia asfaltu (stopy wibracyjne, maszyny do ubijania asfaltu S1800-3i z AB 500 TP 1, AB 500 TV oraz AB 600 TP 2, rozściełacz do asfaltu Bomag Bomag BW 174 AP AM, BW 154 APAM, BW 154 ACP AM, BW 120 AC)Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach : Praca od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym ustaleniu możliwość również pracy w soboty niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcąWynagrodzenie na umowie - stawka godzinowa : 13€-14€ / h w zależności od doświadczenia, przy przepracowaniu około 220 godzin miesięcznie kwota brutto wyniesie między 2850 3050 €Każdemu zatrudnionej osobie gwarantujemy : pracę w stabilnych finansowo firmach terminowość wynagrodzeńprawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiejopłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnychprawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeldpomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniapomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo Wymagamy : mile widziane prawo jazdy kategorii Bminimum 5-letnie doświadczenie jako operator maszyn do budowy dróg lub przy budowie drógpodstawowej umiejętności w komunikacji w języku niemieckimZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : praca luksmann.

pl Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 505 500 420Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.

plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku