Spedytor krajowy – międzynarodowy
Skat Transport sp. z o.o.
Gdańsk
6 d. temu

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało między innymi :

  • Podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi oraz rozbudowa portfela klientów;
  • Opracowywanie ofert cenowych dla klientów, zainteresowanych podjęciem współpracy;
  • Planowanie, określanie warunków i organizacja transportu;
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zlecenia, dbanie o wysoką jakość oferowanych usług;
  • Sporządzanie i kontrola dokumentacji przewozowej;
  • Realizacja założeń budżetowych;
  • Przygotowywanie wymaganych raportów.
  • Wymagania

    Zapraszamy do naszego zespołu jeżeli spełniasz poniższe wymagania :

  • Doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej;
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie odpowiedzialności za pracę własną i zespołu;
  • Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji;
  • Umiejętność przeprowadzania skutecznych negocjacji;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Oferujemy

    A poniżej informacja o warunkach, jakie możemy Ci zaproponować :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dodatkowe ubezpieczenie, na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie karty sportowej;
  • Premie na Święta, spotkania integracyjne - firmowe i rodzinne;
  • Świeże owoce i soki w biurze;
  • Możesz liczyć na swobodną, przyjazną atmosferę, nie obowiązuje strój oficjalny.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych