Pomocnik Druku
CCL Label
Rokietnica, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

CCL Label (branża poligraficzna) jest międzynarodowym producentem etykiet samoprzylepnych oraz opakowań dekoracyjnych. Odbiorcami naszych produktów są Klienci z branży kosmetycznej (higieny osobistej) i farmaceutycznej.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko : POMOCNIK DRUKU Podstawowe obowiązki Pomocnika Druku : -Przyrząd maszyny drukującej -

alokacja komponentów na maszynę drukującą - Współpraca z Drukarzem -wsparcie procesu druku -Sprawdzanie stanu jednostek drukujących po zakończonym zleceniu produkcyjnym -

Dbałość o czystość na stanowisku pracy Wymagania : - osoba dynamiczna i chętna do nauki, - podstawowe zdolności mechaniczne, -

punktualność, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy w zespole, - chęć podnoszenia kwalifikacji. Poszukujemy osób otwartych i chętnych do podjęcia ciekawej pracy w rozwijającej się międzynarodowej firmie.

Gwarantujemy : - umowę o pracę na pełen etat - ciekawą pracę oraz duże możliwości nauki i rozwoju przez doszkolenie na stanowisko Młodszego Drukarza -

bogate pakiety opieki medycznej Lux Med - wynagrodzenie : podstawa + premia regulaminowa. - premia świąteczna PRACA W SYSTEMIE 2-

zmianowym 4-BRYGADOWYM Praca w Kiekrzu k. / Poznania Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych na adres : lub pocztą : CCL LABEL Sp z o.

o. ul. Kierska 78, Kiekrz 62-090 Rokietnica Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. INFORMACJA 1.

Administratorem Twoich danych osobowych jest CCL Label Sp. z o.o. z siedzibą w Kiekrzu, przy ul. Kierskiej 78. 2. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-

mail pisemnie na adres ul. Kierska 78, Kiekrz, 62-090 Rokietnica lub telefonicznie 61 896 05 00. 3. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora na stanowisko, na które aplikujesz.

Jeżeli wyrazisz zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

4. Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych są przepisy ustawy kodeksu pracy lub ewentualnych ustaw szczegółowych oraz wyrażona przez Ciebie zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

W celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

5. Twoje dane osobowe będę przetwarzane przez upoważnionych pracowników oraz współpracowników Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane również przez podmioty współpracujące z Administratorem, w tym podmioty świadczące usługi związane z rekrutacją, podmioty świadczące usługi informatyczne.

6. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. 7. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w procesach rekrutacji w przyszłości, dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres uzasadniony przepisami prawa.

8. W przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na czynności dokonane przed cofnięciem.

W celu cofnięcia zgody należy wysłać oświadczenie na adres e-mail lub pisemnie na adres ul. Kierska 78, Kiekrz, 62-090 Rokietnica.

9. Masz prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu.

10. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

11. Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych, jest dobrowolne ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Podanie danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

12. Wyrażenie zgody na prowadzenie przyszłych rekrutacji jest dobrowolne i nie ma wpływu na rekrutację prowadzoną obecnie przez Administratora.

13. Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Prosimy o zamieszczanie w dokumentach aplikacyjnych niżej wymienionych klauzul : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CCL Label Sp.

z o.o. z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Kierskiej 78, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko (podać stanowisko na które Pani / Pan aplikuje).

Zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o przysługujących mi uprawnieniach, w tym, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie .

Jeżeli zgadza się Pani / Pan, aby Spółka mogła wykorzystać Pani / Pana dane osobowe także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w CV poniższej zgody.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne : · Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CCL Label Sp. z o.o. z siedzibą w Kiekrzu przy ul.

Kierskiej 78, w celu prowadzenie w przyszłości procesów rekrutacji przez okres 1 roku. Zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o przysługujących mi uprawnieniach, w tym że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę mojej kandydatury dla prowadzonej obecnie rekrutacji .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku