pracownik produkcji w BSH -> nowa wyższa stawka
Randstad Polska
Wrocław, Polska
1 d. temu

Poszukujesz dobrze płatnej pracy na stałe? Mamy dla Ciebie ofertę!

Poszukujemy pracowników do fabryki producenta sprzętu gospodarstwa domowego - marek Siemens i Bosch. Praca od zaraz!

poznaj nas bliżej :

https : / / www.randstad.pl / bsh-wroclaw /

oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 22,60 zł brutto / h
  • atrakcyjny system premiowy do 825 zł brutto miesięcznie (od1,62 do 4,91 zł brutto / h)
  • premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • pracę w systemie III zmianowym
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe) z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z B / S / H /
  • praca w dobrze skomunikowanej części Wrocławia Żmigrodzka 143
  • bogaty pakiet socjalny RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)
  • zadania

  • montaż komponentów
  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej
  • kontrola wizualna produktu
  • oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
  • pozytywnego nastawienia, chęci nawiązania długofalowej współpracy, sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj już teraz!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47