Diagnosta Laboratoryjny/Technik Analityki Medycznej
ALAB laboratoria Sp z o.o.
Turek, wielkopolskie
1 d. temu
source : FACHPRACA

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 20 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie .

Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań .

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług.

Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie :

wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami.

Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz :

Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego / tytuł zawodowy Technika Analityki Medycznej.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy :

  • duży stopień samodzielności,
  • możliwość zapoznania się i stosowania najnowszej technologii z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,
  • styczność z szerokim spectrum przypadków medycznych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie (w zależności od preferencji),
  • możliwość pracy na część etatu,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, studia podyplomowe, specjalizacje, szkolenia),
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji i doświadczenia zawodowego,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników.
  • Zgłoś tę pracę