Hydraulik - 500 euro premii! - Dresden,Berlin,Monachium, Stuttgart,Hamburg,Erfurt,Mannheim, Niemcy
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Kraków, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Zakres obowiązków : Montaż i przegląd instalacji sanitarnej Montaż ogrzewania centralnego, instalacji wodnej i sanitarnej Przeglądy i naprawa pieców grzewczych Oczekujemy : Doświadczenie zawodowe Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna (komunikacja w miejscu pracy, wyłącznie w j.

niemieckim) Wcześniejsze doświadczenie na rynku niemieckim mile widziane Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec Samochód i prawo jazdy będzie dodatkowym atutem Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim Dane kontaktowe (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się na stronę PRACUJ W UNII)Oferujemy : Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich Atrakcyjne zarobki średnio od 2200 euro netto (stawka godzinowa + diety) Bezpieczeństwo socjalne i płacę zgodną z taryfą Dodatki za pracę dodatkową, świąteczną i nocną Zapewniamy kwatery płatne Pomoc w ustaleniu korzystnej klasy podatkowej Dodatki świąteczne i urlopowe Na życzenie wypłata tygodniówek Pomoc w załatwieniu formalności (konto bankowe, Kindergeld) Płatny urlop do 30 dni roboczych

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych