Operator CNC
Erko Sp. z o.o. Sp. k.
Tarnowiec, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

PRACA Operator obrabiarek CNC Praca na terenie Oddziału Firmy ERKO w Czeluśnicy system III-zmianowy (6-14, 14-22, 22-6) Opis stanowiska : Obsługa maszyn CNC do obróbki metali Przygotowanie, ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji, Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną, Kontrola jakości produkowanych detali, Wymagania : Umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie Obsługa maszyn : tokarko-frezarki cnc, frezarka cnc 3-osie Umiejętność odczytywania rysunku technicznego Sprawne posługiwanie się narzędziami pomiarowymi Gotowość do pracy w systemie zmianowym Odpowiedzialność, sumienność i umiejętność pracy w zespole Oferujemy : Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, Możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach (szkolenia, kursy) Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego Miłą atmosferę w pracy Benefity, eventy integracyjne i sportowe Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ERKO Sp.

z o.o. sp. k. z siedzibą w Jonkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U.

z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ERKO Sp. z o.o. s p. k z siedzibą w Jonkowie przy ul. Ks. Jana Hanowiskiego 7 .

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Oferty wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail : z tematem wiadomości : operator CNC Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku