Hydraulik
AdiTech
Lodz, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

HydraulikWykształcenie : ZawodoweLokalizacja : HolandiaCzas pracy : 40 godzin tygodniowoMiesięczne wynagrodzenie : Około € 2600,- brutto( 12.

000 złoty) Co będziesz robić?Zawód hydraulika jest w pełnym rozkwicie, jeśli chodzi o ogrzewanie, chłodzenie, klimatyzację, instalacje sanitarne, zrównoważone rozwiązania energetyczne i technologię sterowania.

To znacznie więcej niż podłączenie kotłów do rur gazowych i wodociągowych. To wspaniały zawód.W tej pracy, jako hydraulik, będziesz pracował w budownictwie mieszkaniowym i / lub zakładach użyteczności publicznej.

Zajmować się będziesz instalacjami grzewczymi, cienkościennymi, instalacjami centralnego ogrzewania, pompami ciepła, ogrzewaniem i chłodzeniem podłogowym, rurami gazowymi i wodnymi, klimatyzacją, kanalizacją, instalacjami sanitarnymi oraz pracami cynkowniczymi zarówno dla nowych, jak i istniejących instalacji.

Krótko mówiąc : wszechstronna praca.Jesteśmy Aditech. Od ponad 27 lat zatrudniamy specjalistów technicznych, takich jak hydraulicy, w wiodących firmach instalacyjnych i na stanowiskach technicznych.

Pracuj na stałym kontrakcie w zespole AdiTech lub zdecyduj się na elastyczne projekty. Ty decydujesz, co najbardziej Ci odpowiada.

Czego potrzebujesz?-Doświadczenie w pracy jako hydraulik-Umiejętność czytania rysunku technicznego i / lub schematów-Doświadczenie w pracy w budownictwie mieszkaniowym i / lub zakładach użyteczności publicznej-Umiejętność samodzielnej pracy-Wykształcenie kierunkowe i / lub uprawnienia SEP G3 E (mile widziane)-Niezbędne certyfikaty z zakresu BHP (VCA / GPI B&U) lub gotowość do ich wyrobienia-Czynne prawo jazdy kategorii B i / lub własny samochód-Znajomość języka angielskiego i / lub holenderskiego w stopniu komunikatywnymCo otrzymasz od nas?

 • Pracę jako hydraulik na terenie Holandii-Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie, około € 2600,- brutto, ustalane na podstawie doświadczenia-Zwrot kosztów dojazdu do pracy (€0,19 / km)-Możliwość nabycia niezbędnych certyfikatów i / lub dyplomów-Do 25 płatnych dni wolnych od pracy-Odkładane dodatki wakacyjne (nie wliczane w stawkę)-Narzędzia Milwaukee-Odpowiednie ubrania robocze wraz z niezbędnym wyposażeniem ochronnym-Osobę kontaktową z firmy Aditech, która zawsze Ci pomoże- Pierwsze kroki w Holandii z pomocą naszego partnera biznesowego 1ToDrive (dzień wprowadzający, BSN numer, ubezpieczenie, zakwaterowanie)AditechOrganizacja najlepszego miejsca pracy dla specjalistów budownictwa, takich jak hydraulik, to jest to co Aditech robi na terenie Holandii od 27 lat.
 • Podwinięte rękawy i satysfakcja w pracy jest dla nas bardzo ważna to nie przypadek, że setki pracowników technicznych i mechanicznych na co dzień dla nas pracują.

  Współpracujemy z wieloma różnymi firmami, od lokalnych aż po duże, krajowe organizacje.We właściwym miejscu - to właśnie mówimy o Aditech.

  Robimy wszystko aby zapewnić, że tak właśnie jest, począwszy od wysokiej jakości narzędzi, przez odpowiednią odzież roboczą, po transport i szkolenie.

  Dzięki naszym biurom ulokowanym na terenie całej Holandii, Twoi koledzy z Aditech są zawsze w pobliżu. Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Odwiedź naszą stronę ww. aditech . nl / plZmień tą okazję na nową pracę. Aplikuj teraz! Zainteresowany tą pracą?Wyślij swoje CV, a nasz rekruter wkrótce do Ciebie oddzwoni.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku