Operator tekturnicy - atrakcyjne wynagrodzenie (Izrael)
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Rzeszów, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Obecnie dla naszego zagranicznego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonych pracowników do obsługi maszyn papierniczych.

  • Operator tekturnicy - atrakcyjne wynagrodzenie (Izrael)
  • Numer referencyjny : KAKA

    Miejsce pracy : Rzeszów

    Zadania :

  • Obsługa i nadzór maszyny tekturniczej
  • Koordynacja pracy zespołu
  • Weryfikacja i wprowadzanie zmian parametrów pracy maszyny
  • Czynności porządkowe
  • Wymagania :

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze maszyn tekturniczych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Oferujemy :

  • Długoterminową umowę o pracę w Izraelu
  • Transport po przylocie z lotniska na miejsce zakwaterowania oraz do miejsca pracy
  • Posiłki w miejscu pracy
  • Zakwaterowanie na południu Izraela
  • Urlop zgodnie z lokalnym prawem
  • Aplikuj