Pracownik produkcji automotive - obróbka metalu
Carpediem Poland Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Zakres obowiązkówPOMOCNIK

  • ręczna obróbka metalu i blach (formowanie, prostowanie, cięcie)
  • obróbka elementów (wiercenie, rozwiercanie, pogłębianie, nacinanie, piłowanie, szlifowanie, gratowanie)
  • praca 2 zmianowaFACHOWIEC
  • obsługa maszyn : prasy, piły, przecinarki
  • ustawianie maszyny zgodnie z programem obróbki
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa wózka widłowego
  • praca 3 zmianowaOczekujemy
  • mile widziane doświadczenie w branży metalowej- pomocnik
  • wykształcenia kierunkowego / znajomość materiałowa w branży metalowej
  • znajomości języka niemieckiego
  • chęci do pracy zmianowej
  • własnego samochodu na wyjazdOferujemy
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • stawkę 12,30€ b / h pomocnik 13,20€ b / h fachowiec
  • dodatki zmianowe
  • dieta 20€ netto na każdy dzień pracy
  • bezpłatne zakwaterowanieKRAZ 6760Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp.
  • z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 PrószkówWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp.

    z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków