Junior Accountant - j. włoski
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Księgowości.

Zadania : - Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów zagranicznych placówek firmy - Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami -

Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym) - Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu -

Księgowanie i wprowadzanie faktur - Weryfikacja faktur Wymagania : - Bardzo dobra znajomość języka włoskiego (B2-C1) - Dobra znajomość języka angielskiego -

Gotowość do ciągłego rozwoju Oferujemy : - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Kompleksowy program wdrożeniowy - Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku -

Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji - Możliwości rozwoju - Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.

Umowę o pracę - Elastyczny grafik pracy - tylko dla Kandydatów z j. niemieckim Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku