Specjalista ds. Sprzedaży
TP TELTECH Sp. z o.o.
pomorskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Zadania :

  • sprzedaż oferty światłowodowej Orange klientom indywidualnym,
  • realizacja nałożonych planów sprzedażowych,
  • budowanie relacji handlowych z klientami,
  • budowanie własnego portfela klientów,
  • raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Wymagania :

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług w terenie,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • praktyczna umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • efektywność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office w tym Excel, Word, PowerPoint,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy :

  • stabilna forma zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję,
  • dane adresowe potencjalnych klientów,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • zdobycie doświadczenia na rynku usług telekomunikacyjnych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych