Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim - procesowanie zamówień
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
4 d. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Toruń

Pracodawca oferuje :

  • Możliwość długoletniej współpracy z firmą
  • Umowę o pracę
  • Praca w dynamicznym i miłym zespole
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansowania w strukturach firmy
  • Możliwość doszkalania i zdobywania wiedzy branżowej
  • Pełny pakiet szkoleniowy (szkolenia stanowiskowe oraz językowe)
  • Szkolenia i kursy uzupełniające (możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń)
  • Sprzęt służbowy potrzebny do wykonywania codziennych obowiązków
  • Pracę w trybie home office, lub w trybie stacjonarnym / zdalnym lub hybrydowym
  • Benefity np. multisport i prywatna opieka medyczna, dodatkowo możliwość otrzymania dofinansowania an szkolenia, premie okresowe oraz platforma my benefit.
  • Wymagania :

  • dobra znajomość języka angielskiego Minimum b1
  • dobra znajomość francuskiego Minimum b2
  • wymagana jest znajomość obu języków
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe, będzie stanowiło dodatkowy atut
  • Znajomość systemów specjalistycznych Salesforce / SAP
  • Dobra znajomość programów MS Excel i Word
  • Kluczowe obowiązki :

  • Przetwarzanie zmian, arkuszy cenowych oraz przygotowywanie wycen itp.
  • Tworzenie programów szkoleniowych oraz pozostałych dokumentów
  • Tworzenie instrukcji pracy
  • Wspieranie zespołu w pozostałych zadaniach
  • Obsługa komunikatorów chat, telefon, mail, teams
  • Proponowanie usprawnień
  • Współpraca z pozostałymi osobami w firmie / dziale
  • Aplikuj