Senior Data Engineer
STX Next
POLAND, POZNAN, Mostowa 38, POLAND
5 d. temu
source : JobsForGeek

Must have : -Chęć pracy zarówno nadzaawansowanymi systemami przetwarzania danych, jak i nad modelamipredykcyjnymi -Solidne doświadczenie w projektowaniu skalowalnych,rozproszonych i wydajnych systemów przetwarzania danych w tympotoki danych, zaawansowane procesy ETL, hurtownie danych, datalake, data scraping -Solidne doświadczenie z różnymi typami bazdanych takimi jak MySQL, PostgreSQL, RDS, Redshift, BigQuery,DynamoDB, MongoDB, CouchDB, Neo4j, Hbase, Cassandra -Solidnedoświadczenie w projektowaniu i optymalizowaniu rozwiązańumożliwiających przetwarzanie danych z użyciem rozwiązań typumessaging systems takich jak Kafka, SQS, Cloud Pub / Sub, RabbitMQ,ActiveMQ, Celery, Redis -Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniuzautomatyzowanych, rozproszonych, skalowalnych i wydajnychrozwiązań przetwarzających dane w czasie rzeczywistym (znajomośćtakich bibliotek jak Airflow, Apache Beam, Apache NiFi, Luigi,Hadoop, Pig, Spark, Dask, Numpy, Pandas, Kinesis, Dataflow).

Soldine doświadczenie co najmniej jednego z rozwiązań chmurowych(AWS / GCP / Azure). -Dobre podstawy teorii Machine Learning - dobrezrozumienie oraz doświadczenie w obszarach takich jak deep learning(CNN, RNN, LSTM, GAN, Transformer, Autoencoder), transfer learning,klasyfikacja, regresja, analiza skupisk, ensemble (boosting,bagging, stacking), uczenie ze wzmocnieniem -Doświadczenie wautomatyzacji procesów za pomocą narzędzi CI / CD i docker.

 • Znajomość tematu wielowątkowości w Pythonie oraz architekturywieloprocesowej. -Doświadczenie z Python 3.x. -Bardzo dobraznajomość systemów kontroli wersji (np.
 • Git). -Znajomośćnajnowszych standardów ww. technologii oraz dobrych praktyk.-Komunikatywny poziom języka angielskiego i polskiego w mowie orazpiśmie (B2).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku