Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play
360 Circus Sp. z o.o.
Kraków, małopolskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play

Miejsce pracy : Kraków

Twój zakres obowiązków

 • Sprzedaż i promowanie produktów i usług PLAY
 • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
 • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
 • Realizacja zadań administracyjnych
 • Chęci
 • Inicjatywa w relacjach z Klientami
 • Zaangażowanie i skuteczność w realizacji celów
 • Gotowość do pracy zmianowej
 • To oferujemy

 • Umowa o pracę
 • Zarobki Sky is the limit
 • Pakiet szkoleń
 • Ścieżka kariery
 • Eventy integracyjne
 • Benefity

 • elastyczny czas pracy
 • zniżki na firmowe produkty i usługi
 • spotkania integracyjne
 • Nie wierzysz? Odwiedź nas w najbliższym salonie i sam zapytaj jednego z nas. Jesteśmy nie tylko świetnymi fachowcami, ale też fajnymi ludźmi.

  Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

  Jeżeli chcesz wziąć udział również w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez 360 Circus sp. z o.o., umieść w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez 360 Circus sp.

  z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Dąbrówki 8, 35-036 Rzeszów danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji .

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest 360 Circus sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Dąbrówki 8, 35-036 Rzeszów, numer telefonu : 177 - pokaż numer telefonu - , adres email : biuro(małpa)360circus.

  pl.2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych można uzyskać mailowo za pośrednictwem adresu : rodo(małpa)360circus.pl.3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacji.

  4. Twoje dane osobowe, w zakresie w jakim został określony w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o : a) art. 6 ust. 1 lit.

  c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej zwanego Rozporządzeniem ) w zw.

  z art. 221 ust. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 z późn.zm.), a takżeb) art.

  6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia (przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy),i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek oraz inne informacje, które przekazałeś nam razem z dokumentami aplikacyjnymi) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (podstawę prawną przetwarzania stanowi art.

  6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia) i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się w oparciu o wyrażoną zgodę (art.

  6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia).5. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (podstawę prawną stanowi art.

  6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia), polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  6. Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć podmioty, którym 360 Circus sp. z o.o. powierzyła przetwarzanie danych na podstawie umów, w szczególności podmioty współpracujące z 360 Circus sp.

  z o.o. w celu świadczenia usług / oferowania produktów przez 360 Circus sp. z o.o. (w szczególności subdealerzy, handlowcy, doradcy biznesowi, inni współpracownicy 360 Circus sp.

  z o.o.), a także Twoje dane mogą być przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, podmiotom świadczącym usługi informatyczne, a także podmiotom, które na podstawie przepisów prawa mogą uzyskać do nich dostęp.

  7. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku gdy wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji - nie dłużej niż przez okres do 2 lat od zakończenia roku, w którym złożyłeś zgłoszenie rekrutacyjne.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres właściwy dla przedawnienia się roszczeń.

  8. Posiadasz prawo do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

  9. Masz prawo żądania od 360 Circus sp. z o.o. dostępu do danych, które Ciebie dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  Masz prawo do przenoszenia danych. Masz także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.

  do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).10. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne; jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić nam reakcję na przesłaną aplikację oraz zawarcie umowy o pracę.

  11. Twoje dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku