Kasjer/Sprzedawca w sklepie spożywczym - Nosówka
PSH Nasz Sklep S.A.
Nosówka, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Jesteśmy renomowaną siecią sklepów spożywczych ’ Nasz Sklep’, która istnieje na rynku od 2000 roku.

W związku z rozwojem naszej sieci i powiększeniem struktur, poszukujemy pracownika, który obejmie stanowisko :

Kasjer / Sprzedawca

Miejsce pracy : Rzeszów

Kasjer / Sprzedawca w sklepie spożywczym - Nosówka

Zakres obowiązków :

  • Bieżąca obsługa klientów;
  • Praca na kasie fiskalnej;
  • Wykładanie towaru;
  • Dbanie o czystość na sklepie;
  • Sprawdzanie dat ważności.
  • Oczekiwania :

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (godziny pracy : 6 : 00-14 : 00 / 14 : 00-22 : 00)
  • Dyspozycyjność do pracy w sobotę oraz przynajmniej jedną niedzielę w miesiącu;
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową)
  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz kasy fiskalnej;
  • Imprezy oraz wycieczki firmowe;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Zgłoś tę pracę